Praca - Opiekunka / Opiekun osób starszych w Niemczech

dodano: 2018.07.03 ważne do: 2018.10.01 wyświetleń: 15
Szczegóły ogłoszenia:
Opieka do Pani Marii (82l.) + premia letnia do 300€
Miejsce pracy — Waldweiler
Data wyjazdu: 10.07./ na 2 miesiące

Atuty oferty:
wsparcie rodziny
osobny pokój z łazienką
bezpieczna okolica
premia wakacyjna
Opis oferty: Seniorka ma na imię Maria i ma 82 lat. Mieszka samotnie w centrum miasteczka. Cierpi na chorobę Parkinsona i reumatyzm. Jest osobą w miarę mobilną, lubi spacerować po okolicy. Raz na dwa tygodnie podopieczną odwiedza syn z rodziną.

Obowiązki:
Pomoc w ubieraniu/myciu
Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
Podawanie lekarstw
Towarzyszenie podczas wizyt lekarskich

Oczekujemy:
dobrej znajomości języka niemieckiego
doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
prawa jazdy (mile widziane)
życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych.

Oferujemy:
wynagrodzenie 1250 EUR netto + premia wakacyjna do 300 EUR brutto!
legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!)
podpisanie jednej czytelnej umowy
możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
pokrycie kosztów podróży w obie strony
opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7

Zapraszamy do aplikowania na powyższą ofertę za pomocą formularza zgłoszeniowego lub bezpośrednio do Konsultantów w biurach na terenie całego kraju!
Kontakt
InterKadra Sp. z o.o. Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego
ul. Ul. Reymonta 35, 45-072 Opole, woj. opolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.