Pracownik Ochrony - obiekt logistyczny w Sosnowcu

dodano: 2019.01.24 ważne do: 2019.04.24 wyświetleń: 115
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK OCHRONY
Miejsce pracy: SOSNOWIEC- obiekt logistyczny
Zakres zadań:
  • ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
  • kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,
  • monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
  • sumienna realizacja obowiązków służbowych.
Wymagania:
  • niekaralność,
  • zdecydowanie,
  • sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
 Oferujemy:
  • wynagrodzenie miesięczne w granicach 3000 zł - 4000 zł brutto,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość wypracowania godzin nadliczbowych,
  • premia za brak nieplanowanych absencji,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • świadczenia z ZFŚS (pożyczki, zapomogi, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci pracowników),
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.
Informacje o ofercie pracy dostępne pod numerem 690-101-257
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt
Securitas sp. z.o.o.
woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.