Biuro detektywistyczne Prodetektyw

dodano: 2021.10.04 ważne do: 2022.01.02 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:
Indywidualne podejście do zleceń klientów proponuje Prodetektyw. Biuro detektywistyczne jest za to cenione. Od pierwszej rozmowy ze zleceniodawcą aż do ukończenia czynności detektywi pracują z zachowaniem pełnej dyskrecji. Ich doświadczenie oraz należyte podejście do sprawy jest warte podkreślenia.

Zbieranie dowodów odbywa się przy pomocy nowoczesnego sprzętu. Obserwacje detektywów mają za zadanie pozyskanie albo zweryfikowanie wiadomości, a zebrane materiały mogą zostać użyte w postępowaniu sądowym. Na końcu klient dostaje raport, zawierający: opisy, fotografie i filmy. Wszechstronne usługi proponowane są dla: klientów indywidualnych, firm, kancelarii prawniczych, urzędów oraz organów państwowych. Determinacja detektywów znajduje przełożenie w tym, że radzą sobie oni z każdą sprawą, aż jej nie wyjaśnią. Na bieżąco zleceniodawcy informowani są o tym, jakie procedury są brane pod uwagę.

 
Kontakt
Prodetektyw
woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu