Transport międzynarodowy z Polski do Rumunii Bułgarii Grecji i inne kraje

dodano: 2021.04.14 ważne do: 2022.01.16 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:
Transport krajowy i międzynarodowy to domena firmy IMPET z Czermina.

Od 1984r doostarczamy naszym klientom i partnerom biznesowym niezawodnych usług, wśród których z pewnością kraje południowe i wschód to nasz główny target. Dlatego też firma IMPET niejednokrotnie utożsamiana jest z takimi zleceniami i kierunkami jak transport Ukraina oraz Transport Mołdawia. To doskonale znane nam na wschodzie Państwa, które systematycznie obsługujemy.

Poza wschodem także wyżej wspomniane południe i transport do Grecji oraz transport Rumunia a także kraje pochodne Macedonia, Bułgaria, Węgry i inne w kierunku Grecji. Posiadamy flotę własną - to zestawy drogowe o ładowności do 24t doposażone m.in w naczepy mega z unoszonym dachem oraz inne pojazdy. W sumie nasz transport i spedycja to flota prawie 100 zestawów. Poza połudnem i wschodem flota firmy IMPET to także transport Niemcy i Czechy.

Nasze biuro i logistyka to także magazyn przeładunkowy. Nasz magazyn logistyczny to doskonały wybór i łącznik pomiędzy wschodem, południem i zachodem Europy. Jest on zlokalizowany w woj. podkarpackim. To nasza lokalizacja pozwala nam na doskonałą optymalizację nie tylko kosztu ale również czasu transportu. Realizujemy transport drobnicowy i transport całopojazdowy.

IMPET to transport, spedycja i magazynowanie towarów. Kompleksowa obsługa TSL
Kontakt
IMPET - transport i spedycja oraz magazynowanie towarów
ul. Czermin 61, 39-304 Czermin, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu