Busy do Niemiec CELTRANS

dodano: 2020.09.11 ważne do: 2020.12.10 wyświetleń: 50
Szczegóły ogłoszenia:
Firma CELTRANS zajmuje się w świadczeniem usług przewozowych na terenie Europy – organizuje przewozy do Niemiec, Belgii oraz Holandii, a także powrotne do Polski. Oferuje usługi przewozu ludzi , a oprócz tego korespondencji i paczek. Ma wieloletnie doświadczenie i gwarantuje nabywcom bezpieczne i komfortowe podróże w bardzo atrakcyjnych cenach.

CELTRANS prowadzi obsługę w województwach takich jak: dolnośląskie, śląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, wielkopolskie, a też w północnej i środkowej części Niemiec , a ponadto we wszystkich miastach Belgii i Holandii. Dokładne dane o trasach dostępne są na witrynie internetowej WWW.

Wszelkie busy do Niemiec, Belgii , a ponadto Holandii są samochodami sprawdzonymi pod kątem technicznym, bogato wyposażonymi, dlatego podroż przebiega w komfortowych warunkach. Kierowcy dbają o najwyższy poziom bezpieczeństwa przewozu.

Kontakt:
Busy do Niemiec CELTRANS
ul. Wola Trzydnicka 
23-230 Trzydnik Duży
mail: przewozyceltrans@onet.pl
tel:  724 727 939
url: http://www.celtrans-przewozy.eu/przewozy-busy-do-niemiec
Kontakt
CELTRANS
ul. Ul. Wola Trzydnicka, 23-230 Trzydnik Duży, woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu