Programy dla transportu i spedycji - Listprzewozowy

dodano: 2020.05.21 ważne do: 2020.08.19 wyświetleń: 53
Szczegóły ogłoszenia:
Pełna obsługa rozmaitych zleceń transportowych i spedycyjnych to gwarancja sukcesu w branży TSL. Firma Maciosoft zapewnia obszerny program SPEDTRANS, który umożliwia pełną automatyzację firmy. System ten sprawdzi się w branżach:

transportowej,
specydycyjnej,
logistycznej,
handlowej i produkcyjnej.
Program rozwija się wraz z firmą Klientów, dlatego jego zastosowanie możliwe jest zarówno do obsługi firmy jednoosobowej, jak również wielooddziałowej, posiadającej własną flotę samochodów oraz magazyny logistyczne. Gwarantujemy możliwość wykorzystywania programu na własnym serwerze albo w chmurze. Nasz system zarządzania relacjami z Klientami CRM obejmuje ponad 200 modułów, a z jego możliwości skorzystało już niemal 2000 Klientów. Dzięki niemu można wystawiać zlecenia transportu oraz spedycji, faktury, rozliczać delegacje, dokumenty kosztowe. Program posiada moduł windykacji. Zapraszamy do kontaktu!
Kontakt
Maciosoft
ul. Grodziska 23, 96-321 Musuły, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu