Transport drogowy międzynarodowy Austria oraz spedycja

dodano: 2020.03.18 ważne do: 2021.07.13 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Firma nasza to specjaliści w zakresie transportu. Działamy na rynku i rozwijamy się dynamicznie od 1996r. To wieloletnia tradycja i doświadczenie.

Transport krajowy Mielec

Jesteśmy firmą z Mielca woj. podkarpackie. Posiadamy flotę samochodów, które realizują dla Państwa transport krajowy. Są to głównie ciężarówki i zestawy drogowe typu tandem oraz jumbo. To samochody ciężarowe z przyczepami o powiększonej kubaturze. Ładowność zestawów wynosi 24 tony.

Dlatego są to idealne samochody do przewozu towarów lekkich, gabarytowych jak materace, wełna mineralna, styropian i inne podobne.
Transport międzynarodowy Mielec
W zakresie kierunków zagranicznych domeną firmy jest transport Anglia oraz inne kraje w tym zlecenia takie jak transport towarów Austria. Te dwa kraje to systematyczne kierunki tak samo jak transport Węgry i Słowacja oraz Ukraina. Wszystkie w/w kraje to dla nas transport systematyczny całopojazdowy i częściowy czyli transport drobnicowy. Oferujemy Państwu korzystne warunki, dobre ceny i terminy. To transport międzynarodowy ale także spedycja i inne samochody dostosowane do przewozu towarów. Posiadamy także samochody ciężarowe z windą.
 
Kontakt
F.T.U.H MaxTrans - transport, spedycja i wynajem samochodów
ul. Wolności 75, 39-300 Mielec, woj. podkarpackie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu