Cysterny

dodano: 2019.01.09 ważne do: 2019.04.09 wyświetleń: 12
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz cysterny do transportu płynnej żywności? Masz do przewiezienia olbrzymie ilości oleju albo mleka? Skorzystaj z oferty firmy Stando. Zajmują się oni logistyką i transportem produktów spożywczych i neutralnej chemii w stanie ciekłym. Niezależnie, czy potrzebujesz jednorazowej usługi, czy regularnego transportu, wypożycz cysterny do przewozu spożywki od Stando. Zorganizują oni całą operacją o zaoferują auto, które najlepiej będzie odpowiadało na twoje potrzeby.

Do dyspozycji firma transportowa Stando dysponuje pojazdami takich marek, jak Volvo, Scania, Reanult czy DAF. Wszystko spięte jest w sprawny system logistyczny, w którym na bieżąco monitoruje się o opóźnieniach i postępach.
Kontakt
Stando
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu