Kurs Animatora Szczecin 09.06.2018 (Nowy)

dodano: 2018.05.21 ważne do: 2029.05.12 wyświetleń: 99
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Kurs Animatora Szczecin 09.06.2018
Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Szczecin - 09.06.2018 organizowany przez Akademię Animatora proponuje mnóstwo nowych, fantastycznych możliwości.

Jako Absolwent Akademii Animatora będziesz Profesjonalnym Animatorem otrzymując zatrudnienie w żłobkach, przedszkolach i szkołach, instytucjach kulturalnych, salach zabaw, salonach kosmetycznych i fryzjerskich, a także podczas organizacji imprez zbiorowych i kameralnych z udziałem najmłodszych.

Po odbytym Kursie Animatora Szczecin i zdobyciu dwujęzycznego certyfikatu zwiedź imponujący Zamek Książąt Pomorskich, wybierz się na intrygującą wycieczkę Szczecińskimi Podziemnymi Trasami Turystycznymi, a po zmroku przyjdź na Wały Chrobrego, gdzie tętni nocne życie miasta!

Zapisz się na Kurs Animatora Szczecin !

Do zobaczenia na Kursie Animatora w Szczecinie 
Kontakt
AkademiaAnimatora.pl
Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu