Kompleksowe Odśnieżanie w Warszawie

dodano: 2020.11.20 ważne do: 2021.02.18 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Abax jest ekipą sprzątającą, która proponuje swoje usługi na terenie miasta Warszawa. Zajmujemy się sprzataniem osiedli, a także odśnieżaniem jak i biur – swoje prace wykonujemy dla małych, średnich, oraz różnej wielkości firm, nie boimy się wyzwań. 
Ekipa specjalistów, których zatrudniamy podchodzi do swoich zadań z należytą dokładnością, a jej wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, że końcowy efekt jest zawsze zadowalający. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, by spełnić potrzebysprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.
Używamy najlepszej jakości środków czyszczących renomowanych producentów, które starannie selekcjonujemy oraz z najnowocześniejszych sprzętów. 
To Państwo ustalają zakres, czas oraz termin wykonania naszego zlecenia tak, aby nie nie przeszkadzało ono w Państwa obowiązkach.
Kompleksowość naszych usług oferujemy w atrakcyjnych cenach – już dziś zapraszamy do kontaktu!


kontakt:

Kompleksowe Odśnieżanie w Warszawie
ul Daniłowskiego 12/6
01-833 Warszawa
tel.: 501 107 958
e-mail: biuro@abax.waw.pl
https://abax.waw.pl/odsniezanie/
Kontakt
Abax
ul. Daniłowskiego 12/6, 01-833 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu