Sale weselne do wynajęcia w Hotelu Witek

dodano: 2018.07.18 ważne do: 2018.10.16 wyświetleń: 80
Szczegóły ogłoszenia:
Ustalasz szczegóły dotyczace sowjego wesela? Rozmyślasz o efektownym przyjęciu w przytulnym miejscu? A może chcesz mieć wielkie wesele na ponad 200 osób?
Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę! W naszym hotelu znajdują się sale weselne różnej wielkości, urządzone w odmiennych stylach i klimatach. Możzesz wybrać jedną z pięciu sal weselnych. Zapewniamy piękną oprawę i miłą atmosferę. Zapraszamy do skorzystania z nowości - ślub w plenerze i wesele w wiejskiej chacie. Hotel położony jest na uboczu Krakowa, co umożliwia korzystanie z ciszy i spokoju. Dojazd z centrum jest bardzo korzystny. Wokół Hotelu jest sporo zieleni i miejsca na miłe spacery. Goście zaproszeni na wesele mogą na miejscu skorzystać z noclegu. Przygotowujemy wesela także w piątki i niedziele. 
Kontakt
Hotel Witek
ul. Handlowców 14, 32-085 Modlniczka, Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu