Ściany oporowe żelbetowe - Wersterwelle

dodano: 2019.07.20 ważne do: 2019.10.18 wyświetleń: 173
Szczegóły ogłoszenia:
Nowoczesna architektura to nie tylko majestatyczne wzornictwo i kolory, ale także funkcjonalność. Ta cecha szczególnie charakteryzuje elementy infrastruktury, a także przestrzenie przemysłowe czy magazynowe. Nie mogłyby one być tym czym są, gdyby nie ściany oporowe żelbetowe – samodzielne konstrukcje, które są w stanie powstrzymywać parcie gruntu. Takie rozwiązania oferuje dla Ciebie firma Westerwelle, Dla Ciebie prezentujemy liczne modele, które możesz dostosować do dysponowanej przez Ciebie przestrzeni. Medikant, Gigant, Megant czy T-kant – każdy z nich cechuje się odpowiednią stabilnością i innymi właściwościami, którymi mniej lub bardziej mogą się przełożyć na zabezpieczenie przed nasypem.

Skorzystaj z naszej oferty, sięgając informacji na stronie: https://www.mury-oporowe.pl/sciany-mury-oporowe/ i dostosuj wariant do swoich potrzeb. Praktyczny wymiar przestrzeni, usprawniający poruszanie się i codzienne funkcjonowanie to najlepsze co możesz dać!

Serdecznie zapraszamy!
Kontakt
Westerwelle
woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu