Rynny Wrocław

dodano: 2018.08.04 ważne do: 2018.11.02 wyświetleń: 84
Szczegóły ogłoszenia:
Właściwe spływanie wody z dachów jest konieczne by zagwarantować właściwe działanie struktury, zwłaszcza w okresie jesiennym i wiosennym oraz zalega śnieg. Ann Dach z Wrocławia proponuje nowatorskie narzędzia w tym zakresie. Rynny, które proponujemy swoim kontrahentom, pochodzą od najlepszych marek. Oferowane obróbki rynnowe będą wyprodukowane z mocnych metali. Rynny te są ekologiczne i na bank będą bez zarzutu służyć.

Wykonania blacharskie istotnym elementem konstrukcji dachowej. Toczy się je z blachy przeważnie w takim kolorze, co dachówka. Fachowe zamontowanie rynien zapewni właściwą stylistykę pokrycia. Wymiary rynien są uzależnione od specyfiki dachu. Im bardziej złożony dach, tym więcej poprawek i wyższe koszty. Natomiast u nas wykonamy je tanio.
Kontakt
Ann Dach Wrocław
ul. Buforowa 125, 52-131 Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu