Ogrodzenia tymczasowe

dodano: 2018.07.31 ważne do: 2018.10.29 wyświetleń: 139
Szczegóły ogłoszenia:
Chcąc zapewnić jak najlepszą ochronę podczas budowy, warto zaopatrzyć w wysokiej jakości ogrodzenia tymczasowe. Budowy domów czy biur mogą iść w parze nie tylko z funkcjonalnością, ale również i bezpieczeństwem pracowników oraz przechodniów.

Firma Artefence oferuje solidne ogrodzenia tymczasowe, które idealnie się przydadzą podczas prac budowlanych. Prezentowane przez nas panele pełne wykonane są ze stalowej ramy wypełnionej blachą trapezową, skutecznie zasłaniając widok placu budowy. Dzięki temu świetnie się nadają do odgradzania terenów przemysłowych.

Zajrzyj na https://artefence.pl/ogrodzenia-budowlane-tymczasowe-pelne/ i dowiedz się więcej o usługach Artefence.pl

Serdecznie zapraszamy!
Kontakt
Artefence
woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu