Portfolio copywritera - usługi na najwyższym poziomie

dodano: 2019.03.14 ważne do: 2019.06.12 wyświetleń: 135
Szczegóły ogłoszenia:
Prowadzić firmę i zdajesz sobie sprawę z tego, że aby dotrzeć do jak największej liczby klientów potrzebujesz wysokiej jakości treści na swojej stronie internetowej? Nie dysponujesz jednak wystarczającą ilością wolnego czasu, aby zajmować się samodzielnym tworzeniem contentu? A może nie czujesz się na siłach, aby przygotowywać bezbłędne i oddziałujące na emocje klientów teksty? Skorzystaj więc z mojej pomocy, a na pewno się nie zawiedziesz. Jestem doświadczonym webwriterem, który działa na rynku już od przeszło pięciu lat. W tym czasie miałem okazję współpracować z wieloma uznanymi, znanymi w całej Polsce markami.

Zajmuję się tworzeniem różnego rodzaju treści marketingowych – opisów produktów dla sklepów internetowych, artykułów blogowych, tekstów na wizytówki i opakowania produktów, a także wykonywaniem sloganów reklamowych. Poza tym przygotowuję wysokiej jakości artykuły SEO, które pozwolą Twojej stronie www awansować na czołowe pozycje w wyszukiwarce Google. Zachęcam do odwiedzenia portfolio copywritera na mojej stronie, gdzie zapoznasz się przykładami zrealizowanych do tej pory zleceń. Znajdziesz takm również poglądowy cennik, który pozwoli Ci oszacować koszty współpracy. Zapraszam do kontaktu i przesłania briefa na mój adres mailowy danielgrzegorzek1990@gmail.com.
Kontakt
Webwriting Daniel Grzegorzek
43-180 Orzesze, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu