Zdrowa dieta w chorobie Hashimoto La Mariposa

dodano: 2020.11.02 ważne do: 2021.01.31 wyświetleń: 145
Szczegóły ogłoszenia:
Konfirmujemy przeprowadzanie przeróżnych diet funkcjonalnych. Oferta naszej firmy jest dogodnie dostępna za pośrednictwem naszej strony internetowej, co pozwala na zapewnienie również poręcznego dostępu do naszych usług a do tego skuteczne wykonywanie indywidualnych usług na każdym etapie wykonywania. 
Za jednym zamachem nasza jednostka posiada skład doświadczonych specjalistów, co znów umożliwia nam zapewniać wykonanie indywidualnych usług zgodnie z najnowszymi standardami w zakresie leczenia żywieniowego. 
Nasza firma proponuje między innymi zorganizowanie takich diet, jakie umożliwiają żywienie w chorobie hashimoto. Proponujemy również wykonanie pojedynczych usług w sposób dostosowany do oczekiwań odbiorców. Wszystkie usługi wykonywane są na dodatek tak by zagwarantować zarówno bezpieczeństwo stosowania a także skuteczność w zakresie osiągania oczekiwanych wyników. Umożliwia to na zagwarantowanie również usprawnienia stanu zdrowia.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz do zapoznania się z kompletną ofertą!      

kontakt:

Zdrowa dieta w chorobie Hashimoto La Mariposa
Antoniego Abrahama 42/1
81-366 Gdynia
tel. 530 630 070
dietetyk@lamariposa.pl 
https://www.lamariposa.pl/informacje-dla-pacjenta/choroba-hashimoto
Kontakt
La Mariposa
ul. Abrahama 42/1, 81-366 Gdynia, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu