Salon Netia

dodano: 2018.05.14 ważne do: 2018.08.12 wyświetleń: 75
Szczegóły ogłoszenia:
Interesuje nas internet. Co potrzebujemy wyselekcjonować jako konsumenci? Na pierwszym miejscu teraz jest internet netia Warszawa. Dlaczego? Albowiem przekaz danych w stosunku do oceny będzie naprawdę satysfakcjonujący. Można dopasować sobie pakiety na:

• 30 mega na sekundę

• 50 mega na sekundę

• 100 mega na sekundę.

Ogół zależy od naszych zapotrzebowań. Gdy potrzebny nam jest internet netia Poznań do domu, to naturalnie spokojnie wystarczy 30 mega na sekundę. Jeśli natomiast, musimy wyposażyć się w łącze firmowe obsługujące kilkanaście lub kilkadziesiąt laptopów, to na pewno powinno się wybrać droższe pakiety. 
Kontakt
Salon Netia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu