Przewozy do Niemiec - CELTRANS

dodano: 2021.01.14 ważne do: 2021.03.15 wyświetleń: 120
Szczegóły ogłoszenia:
Firma CELTRANS zajmuje się w świadczeniem usług przewozowych na terenie Europy – organizuje przewozy do Niemiec, Belgii oraz Holandii, a także powrotne do Polski. Oferuje usługi przewozu osób , a ponadto korespondencji i paczek. Ma wieloletnie praktykę i gwarantuje nabywcom bezpieczne i wygodne podróże w bardzo atrakcyjnych cenach.

CELTRANS prowadzi obsługę w województwach takich jak: dolnośląskie, śląskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, świętokrzyskie, wielkopolskie, a także w północnej i środkowej części Niemiec , a ponadto we wszystkich ośrodkach miejskich Belgii i Holandii. Dokładne dane o trasach dostępne są na witrynie internetowej.

Wszystkie busy do Niemiec, Belgii , a ponadto Holandii są samochodami sprawdzonymi pod względem technicznym, bogato wyposażonymi, dlatego podroż przebiega w komfortowych warunkach. Kierowcy dbają o najwyższy poziom bezpieczeństwa przewozu.

Kontakt:
Przewozy do Niemiec - CELTRANS
ul. Wola Trzydnicka
23-230 Trzydnik Duży
mail: przewozyceltrans@onet.pl
tel:  724 727 939
url: http://www.celtrans-przewozy.eu/
Kontakt
celtrans
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu