Drzwi szklane GLASPUNKT Wrocław

dodano: 2021.01.13 ważne do: 2021.01.20 wyświetleń: 93
Szczegóły ogłoszenia:
Drzwi szklane znajdą zastosowanie w praktycznie każdym pomieszczeniu w którym liczy się funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni. Równocześnie wykorzystanie takiego rozwiązania sprawi, że uzyskamy w naszych pomieszczeniach więcej światła oraz innowacyjny design. Szkło, które stosujemy w naszych zamówieniach jest w pełni bezpieczne i specjalnie hartowane dlatego może być stosowane zarówno w firmach i przedsiębiorstwach jak również w domach mieszkalnych.  
Na naszych witrynach mogą Państwo prześledzić zamówienia, które wykonaliśmy na specjalne polecenia klientów. Możemy dopasować rozwiązanie najbardziej odpowiadające Państwa wymaganiom oraz zastosować okucia oraz detale dekoracyjne w bogatej gamie wzornictwa i kolorów. Wykonamy każde drzwi przesuwne szklane w którym wdrożyliśmy z powodzeniem nasze projekty jest tego idealnym przykładem. Serdecznie zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy, które planują nadać swoim pomieszczeniom nowy, innowacyjny i elegancki wystrój.

Kontakt:

Drzwi szklane GLASPUNKT Wrocław
Góralska 46
53-610 Wrocław
Tel : +48601062991
info@glaspunkt.pl
http://glaspunkt.pl/drzwi-i-scianki-szklane/
Kontakt
drewpart
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu