Wyroby z kamionki - Univers24

dodano: 2020.10.22 ważne do: 2021.01.20 wyświetleń: 147
Szczegóły ogłoszenia:
Univers24 to wielobranżowy sklep internetowy, w którym można zamówisz garnki kamionkowe, inne naczynia z kamionki oraz  różnorodne akcesoria do domu i ogródka. Główną kategorią w naszym sklepie online są garnki hermetyczne z kamionki, które powinny znaleźć stałe miejsce w każdej kuchni. Garnki kamionkowe perfekcyjnie przydają się do kiszenia kapusty i wielu innych warzyw. Poza tym w kamionkowych naczyniach można przyrządzić smalec, marynować mięsa oraz trzymać zupy i produkty sypkie. Sklep Univers24 posiada szeroki wybór garnków z kamionki - oferujemy 5, 10, 15, 20, 50, a nawet 80-litrowe naczynia. W naszym sklepie można też kupić plastikowe beczki do przechowywania kiszonek, produktów sypkich, a nawet karmy dla psa. Poza tym sklep Univers24 proponuje:
  • meble ogrodowe,
  • doniczki,
  • akcesoria do grilla,
  • narzędzia ogrodnicze,
  • kompostowniki.
Ostatnia kategoria produktowa obejmuje baseny i rozmaite akcesoria basenowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kontakt
Univers24
ul. Kard. Karola Wojtyły 23a, 43-354 Czaniec, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu