Szkolenia dla firm z pierwszej pomocy w Warszawie

dodano: 2020.09.23 ważne do: 2020.12.22 wyświetleń: 101
Szczegóły ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo BHP Solar specjalizuje się w dostarczaniu usług w obszarze BHP oraz PPOŻ, wyręczając wszystkich klientów w sprawach formalnych nakładanych przez obowiązujące przepisy prawne. Firma działa w Warszawie, lecz usługi kieruje też do klientów z innych miast szukających kompleksowej i profesjonalnej pomocy.
 
Zakres usług firmy jest rozległy i odpowiada wymaganiom prawnym – oferta to przede wszystkim szkolenia BHP wstępne i okresowe, szkolenia z obszaru ochrony PPOŻ adresowane do pracowników mianowanych do wykonywania działań w charakterze zwalczania pożarów i ewakuacji pracowników, szkolenia pierwszej pomocy, ponadto nadzór i konsulting BHP i PPOŻ, tworzenie dokumentacji i inne usługi zgodnie z wymaganiami odbiorców. Cała oferta zaprezentowana jest na witrynie.
 
Selekcjonując firmę BHP Solar, klient odbiera dokładne wsparcie w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu nie musi przyjmować do pracy kolejnych pracowników, równocześnie ma pewność, że kwestie BHP i PPOŻ są we właściwych rękach.
 
BHP Solar – BHP, PPOŻ, szkolenia pierwsza pomoc Warszawa – zachęcamy do wybrania oferty!
 
Kontakt:
Szkolenia dla firm z pierwszej pomocy w Warszawie
03-289 Warszawa
Twórcza 66g/1
tel: +48 604 919 013
e-mail:  solar.wp@gmail.com 
http://www.bhpsolar.pl/oferta-bhp-warszawa/szkolenia-pierwsza-pomoc/
Kontakt
BHP Solar
ul. Twórcza 66g/1, 03-289 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu