Podatki G&P w Legnicy

dodano: 2020.09.13 ważne do: 2020.12.12 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Biuro Rachunkowe G&P Podatki


Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług Biura Rachunkowego G&P.  Nasza oferta jest dedykowana dla osób fizycznych i firm jak też dla fundacji czy stowarzyszeń.

Dostarczamy profesjonalną obsługę podatkową, księgową i kadrową. Ponadto zawsze wspomagamy podejmować odpowiednie decyzje na każdym etapie działalności. Oferowane usługi są bardzo sprecyzowane, dodatkowo ustalamy je konkretnie z kontrahentem biorąc po uwagę jego najważniejsze potrzeby. Między innymi prowadzimy ewidencje podatkowe czy księgi rachunkowe.

Nasze usługi charakteryzują się fenomenalnym poziomem i kompetencją. Rzetelność G&P zaświadcza otrzymany przez założyciela i właściciela certyfikat Księgowy Ministra Finansów Nr 7943/2004 oraz ubezpieczenie OC działalności. Pracownicy G&P są bardzo dobrymi profesjonalistami, ponieważ ukończyli studia księgowości, posiadają wysokie kompetencje oraz kulturę osobistą i szacunek do klienta. Również potrafią współpracować z innymi.

Gorąco zapraszamy do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą.

Kontakt:
 Podatki G&P w Legnicy
 http://gandp.pl/podatki/

Biuro Rachunkowe G&P Grażyna Rudzka
ul. K.B. Kominka 9
Legnica 59-220
Tel: (76) 852 4012, 512 669 270
 
Kontakt
gandp
woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu