szkolenia bhp sosnowiec usługi bhp sosnowiec bhp sosnowiec

dodano: 2019.06.18 ważne do: 2019.09.16 wyświetleń: 154
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:


Kompleksowa obsługa BHP i p-poż.:

Przyjmiemy zlecenia związane z zadaniami służby BHP oraz ochroną przeciwpożarową; forma abonamentowa oraz zadania jednorazowe:
• Wytworzenie oraz prowadzenie dokumentacji BHP; oceny ryzyka zawodowego, niezbędne instrukcje BHP, wytworzenie niezbędnych rejestrów/wykazów, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego itp.
• Szkolenia wstępne i okresowe dla pracowników oraz szkolenia p-poż,
• Wewnętrzny audyt w firmie (całościowy lub związany z określoną tematyką); w zakresie BHP oraz w zakresie ochrony przeciwpożarowej,
• Przeprowadzenie postępowania powypadkowego oraz zdarzeń traktowanych na równi z wypadkami przy pracy,
• Doradztwo w zakresie przepisów prawa pracy oraz przepisów ochrony przeciwpożarowej,

Posiadamy bogate doświadczenie w służbach BHP; z firmami z sektora prywatnego oraz sektora państwowego.

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego:
Zajmujemy się opracowaniem/aktualizacją Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego. Usługa opracowania lub zaktualizowania IBP jest zawsze realizowana na podstawie indywidualnej wyceny. Nasze instrukcje spełniają wymagania określone w rozporządzeniu z dnia 7 czerwca 2010 roku § 6 ust. 1 włącznie z czytelnymi planami graficznymi oraz są opracowane przez osoby posiadające uprawnienia zgodnie z wymogami prawnymi.
Jeśli ma Pani/Pan pytania- prosimy o kontakt telefoniczny- chętnie pomożemy i doradzimy.
 
Kontrola z inspekcji pracy lub inspekcji sanitarnej?
Z chęcią przygotujemy Państwa firmę do kontroli organizowanej przez instytucje zewnętrzne. W trakcie kontroli przedstawimy Państwa firmę, pomagając w bez mandatowym jej przejściu.

Szkolenia BHP i p-poż.:
Zapraszamy Państwa na szkolenia BHP oraz w dziedzinie bezpieczeństwa pożarowego. Szkolenia realizowane są u nas w biurze lub u Klienta oraz na naszej platformie szkoleniowej. Szkolenia prowadzone są przez osobę posiadającą uprawnienia z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz BHP i odpowiednie doświadczenie zawodowe. W przypadku posiadania Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego- również zapoznajemy pracowników z tym dokumentem. Wystawiamy zaświadczenia zaraz po odbytym szkoleniu. Ceny ustalane są indywidualnie.  W przypadku pytań- zapraszamy do kontaktu.
Utylizacja gaśnic:
Przyjmiemy wyposażenie p-poż. (gaśnice wszelkiego typu), które kierowane jest do utylizacji. Nie pobieramy żadnych opłat wyższych niż 1 zł netto. Zapewniamy odbiór wyposażenia u Klienta (na terenie aglomeracji śląskiej) oraz wystawiamy dokumentację potwierdzającą przekazanie tego wyposażenia.  Szczegóły na naszej firmowej stronie www (www.sosnowiec-bhp.pl).
https://sosnowiec-bhp.pl
 
Kontakt
Pawłowski BHP ppoż.
ul. Marszałka J. Piłsudskiego 94/27, 41-209 Sosnowiec, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu