Stojak do kierownicy dla graczy

dodano: 2019.02.14 ważne do: 2019.05.15 wyświetleń: 115
Szczegóły ogłoszenia:
Pasjonaci wyścigów samochodowych nieraz próbują swych sił w symulatorach. Dzisiejsze gry doskonale odzwierciedlają zmagania na torze, dlatego też by zwiększyć realizm jazdy trzeba się zaopatrzyć w wysokiej jakości kierownicę.

Sklep Hard PC oferuje solidnie wykonany stojak na kierownicę Wheel Stand Pro, który idealnie się przyda podczas wyścigów za kółkiem. Jego konfiguracja pozwala na dogodną współpracę z kierownicami marki Logitech czy Microsoft. Jest to niezwykle przemyślana konstrukcja która nie tylko mało waży, ale jest również składana. Umożliwia poza tym pełną regulację, dzięki czemu możesz ustawić stojak do kierownicy wedle własnych preferencji i upodobań.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://sklep.hard-pc.pl/p7457,stojak-dla-kierownic-wheel-stand-pro-v2-logitech-i-thrustmaster-458-spider-redlegend-t100.html ! Rozważ zakup wysokiej jakości stojaka do kierownicy polskiego producenta a także zapoznaj się zresztą asortymentu dla graczy dostępnego w sklepie Hard PC!

Serdecznie zapraszamy!
Kontakt
Hard PC
Opole Lubelskie, woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu