GDUR – elektryk Poznań Grunwald

dodano: 2018.11.16 ważne do: 2018.12.16 wyświetleń: 71
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz profesjonalnej firmy, która świadczy usługi w zakresie naprawy instalacji elektrycznych w Poznaniu? Skorzystaj z doświadczenia specjalistów, zatrudnionych w firmie GDUR! Doradzimy Ci najlepsze rozwiązania w zakresie różnego rodzaju usług elektrycznych.

Pracownicy firmy GDUR są specjalistami w swojej branży. Świadczone przez nich usługi skierowane są zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i firm, instytucji, wspólnot mieszkaniowych czy urzędów. GDUR to jedyny taki elektryk w Poznań Grunwald.

Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kontakt
GDUR
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu