Usługi elektryczne w Poznaniu

dodano: 2018.08.22 ważne do: 2018.09.21 wyświetleń: 59
Szczegóły ogłoszenia:
Firma GDUR świadczy profesjonalne usługi elektryczne w Poznaniu w ramach projektowania i wykonywania instalacji elektrycznych. Skorzystaj z doświadczenia specjalistów, zatrudnionych w firmie GDUR, którzy udzielą Ci wsparcia, doradzając jak najlepsze rozwiązania w zakresie:

- usług elektrycznych
- elektrycznych systemów grzewczych
- instalacji detekcji gazów
- instalacji elektrycznych

Nie martw się o wykonanie – pracownicy firmy GDUR są specjalistami w swojej branży, dlatego wykonane przez nich prace elektryczne są bez zarzutu. Świadczone usługi skierowane są zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i firm, instytucji, wspólnot mieszkaniowych czy urzędów.

Skorzystaj z godnych zaufania fachowców z Poznania, a z pewnością się nie zawiedziesz!
Kontakt
Gdur
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu