Szkolenie z obsługi klienta

dodano: 2018.08.22 ważne do: 2018.09.21 wyświetleń: 52
Szczegóły ogłoszenia:
Profesjonalna obsługa klienta, to obszar, o który powinien zadbać każdy właściciel małego i dużego przedsiębiorstwa, zwłaszcza, że kluczem do prężnie rozwijającego się działalności, jest zadowolenie jej klientów.

Zadowoleni klienci chętniej wracają tam, gdzie są dobrze i profesjonalnie obsługiwani. Nasze usługi kierujemy zarówno do małych firm, jak i dużych korporacji. Polecamy szkolenie z obsługi klienta, podczas którego przeszkolimy pracowników Twojej firmy, dopasujemy narzędzia IT lub zaproponujemy Ci optymalne wykorzystanie aktualnie posiadanych.

Nie zwlekaj! Zadzwoń do nas już dziś. Porozmawiajmy o tym, jak usprawnić obsługę Klienta w Twojej firmie.
Kontakt
Client Service
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu