WECKER - Iniekcje geopolimerowe, podnoszenia posadzek i fundamentów

dodano: 2021.10.28 ważne do: 2022.01.26 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Przetestowane metody podnoszenia posadzek oraz wzmacniania fundamentów to specjalność firmy Wecker. Przedsiębiorstwo ma duże znaczenie w dziedzinie geoinżynierii, wobec czego iniekcje geopolimerowe zrealizuje sprawnie. Sprawdzą się one w trakcie takich czynności jak: podbicie posadzki, wzmocnienie gruntu, wzmacnianie posadzek, ustabilizowanie fundamentów, czy wypełnianie pustek. Usługi te mogą być wykonane w domach jednorodzinnych oraz wielorodzinnych, a także w obiektach o przeznaczeniu przemysłowym.

Opinie zleceniodawców, dla których zaprezentowana firma przeprowadziła usługę taką jak przykładowo stabilizacja posadzek motywują do tego, by decydować się na współpracę. Kiedy w takim razie ktokolwiek będzie zmagać się z problemem jakim jest zapadnięta posadzka, to zgłaszając się do takich ekspertów wie, że podjął odpowiednią decyzję. Większość zleceń zrealizowana jest prędko, w max dwa dni robocze. Prace nad problemem jakim jest osiadająca posadzka mogą być wykonane również wtedy, gdy w obiekcie jest ogrzewanie podłogowe.


Wecker Mariusz Budzik
ul. Kościuszki 42 lok. 17
63-400 Ostrów Wielkopolski
NIP: 622 283 32 41
tel. +48 576 456 941
kontakt@wecker.pl
https://wecker.pl
Kontakt
Wecker Mariusz Budzik
woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu