Drzwiczki rewizyjne najwyższej jakości

dodano: 2021.01.12 ważne do: 2021.02.11 wyświetleń: 103
Szczegóły ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo RADE oferuje najlepszej klasy kratki i drzwiczki do układów wentylacyjnych, kominków, DGP, czyli Dystrybucji Gorącego Powietrza oraz innych instalacji. Wychodzi naprzeciw potrzebom tych odbiorców, którzy szukają estetycznych i wytrzymałych komponentów do swojego domu i innych przestrzeni, na przykład biur, hoteli. 

Oferta firmy RADE to w szczególności:
kratki wentylacyjne
kratki dla przemysłu
drzwiczki rewizyjne
wyrzutnie oraz czerpnie powietrza
dodatki

Z wszystkimi artykułami od firmy RADE można zapoznać się już teraz na witrynie internetowej firmy. Są one dostępne w przeróżnych kształtach, odcieniach, produkowane są w szczególności ze stali nierdzewnej, a także pozostałych surowców, przykładowo stali kwasoodpornej. Firma może również zaplanować i wykonać je indywidualnie na życzenie klienta.

Dzisiaj artykuły RADE można kupić też w pełni przez internet w sklepie on-line firmy działającym pod adresem www.rade24.eu. Tu nabywca może wybrać dla siebie trafne produkty dobrane do jego potrzeb. Sklep zapewnia terminowość realizowanych zakupów – paczka będzie przekazana pod wskazany adres.

Zachęcamy do skorzystania z oferty RADE!

Kontakt:
Drzwiczki rewizyjne najwyższej jakości
Rade
Łany
ul. Owocowa 15
55-002 Kamieniec Wrocławski
tel. +48 71 381 15 08
fax +48 71 395 10 64
tel. kom. +48 605 626 996
e-mail: biuro@rade.pl
http://www.rade.pl/produkty/drzwiczki-rewizyjne
 
Kontakt
Rade
ul. Owocowa 15, 55-002 Łany, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu