jedwabne poszewki na poduszki

dodano: 2020.10.18 ważne do: 2021.01.16 wyświetleń: 259
Szczegóły ogłoszenia:
Oprócz tego, że jest pełen korzyści dla skóry, ta poszewka jest również doskonała dla włosów: jedwab ogranicza elektryczność statyczną i sprawia, że ​​są miękkie i gładkie, dzięki czemu po przebudzeniu nie będzie już splątanych i elektryzujących się włosów: )

Kto mówi, że elastyczne i rozplątane włosy również mówi, że w dłuższej perspektywie wypadają mniej włosów ... Ja, który mam cienkie i delikatne włosy, nigdy nie myślałem, że zwykły kawałek materiału może rozwiązać tak wiele moich zmartwień naraz: w tym momencie jestem podbity!

Wreszcie jedwab utrzymuje go w chłodzie, więc wspaniale jest nie odwracać poduszki w poszukiwaniu TEGO kawałka świeżości (czy tylko ja to robię?). Przy tych wszystkich cechach nie rozumiem, dlaczego wciąż o tym tak mało mówimy: spanie z jedwabną poszewką jest fantastyczne!

PIELĘGNACJA JEDWABNEJ PODUSZKI
Nie uwierzysz mi, ale jedwab morwy można prać w pralce! Należy jednak ograniczyć się do delikatnego cyklu przy 30 °, jeśli to możliwe, umieszczając go w siatce ochronnej.

Jeśli zdecydujesz się na rozwiązanie „smaru łokciowego”, nie mocz go. W każdym razie nie musimy męczyć się z myciem rąk i to dobra wiadomość. Jednak suszenie maszynowe nie jest zalecane.
Kontakt
poszewki jedwabne
woj. warmińsko-mazurskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu