Karma sucha dla każdego psa - duży wybór!

dodano: 2018.10.18 ważne do: 2019.01.16 wyświetleń: 20
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy Państwu coś wyjątkowego!  W jednym sklepie zgromadziliśmy karmy suche dla psów najróżniejszych marek - można wybierać spośró setek propozycji. Nie musicie wychodzić z domu. Nie musicie dźwigać ciężkich worków z karmą - po prostu wybierzcie, złóżcie zamówienie popijając ulubiną kawę, a my zatroszczymy się o resztę. Sprzedajemy karmy w workach po 3kg, 15, a także karmę na wagę. Zależy nam, aby nasza oferta była różnorodna i dostosowana do różnych Państwa potrzeb. Karmy na wagę sa to karmy wysokiej jakości - to także markowa karma Acana, Josera i inna - tyle tylko, że nie trzeba kupować wielkiej ilości. Dzięki możliwości zakupu na kilogramy można zamówić mniejsza ilość na spóbowanie dla psa;)

Sprzedajemy karmy: Acana, Josera, Purina, Lincoln, Royal Canin i wiele innych. Zapewniamy bardzo szybką wysyłkę. Za zamówienie powyżej 100 zł. - przesyłka gratis! Więcej informacji znajduje się  na stronie https://www.e-pazur.com/k8,psy-karma-sucha-dla-psa.html
 
Kontakt
E-Pazur
ul. Wysockiego 146, 15-167 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu