Dynanometria - sprzedaż kluczy, akcesoriów i osprzętu

dodano: 2020.11.03 ważne do: 2021.02.01 wyświetleń: 122
10 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz markowych narzędzi dynamometrycznych osiągalnych w niewysokich cenach? Na e-sklepie Jason.com.pl zakupisz najciekawsze narzędzia dynamometryczne i oprzyrządowanie i dodatki do nich.

Nabędziesz u nas mechaniczne i elektroniczne klucze dynamometryczne, wzmacniacze momentu obrotowego, końcówki, akcesoria, momentomierze, grzechotki, wkrętaki dynamometryczne, adaptery, pokrętła, przekładnie momentu.

Oferujemy klucze dynamometryczne: z nasadkami, uchylne, z grzechotkami stałymi, fi-16, wtykowe 14x18, 9x12, z płynną regulacją.

Z osprzętu dynamometrycznego polecamy: grzechotki nasadzane; tarcze do pomiaru kątów; końcówki wtykowe do przyspawania narzędzi; końcówki nasadzane: płaskie, czop czworokątny, oczkowe; końcówki wtykowe: typu TORX, płaskie, oczkowe, czop czworokątny, oczkowe otwarte; adaptery nasadzane; złączki przejściowe; wtykowe uchwyty do końcówek typu BIT; grzechotki wtykowe: typu BIT, QuickRelease, drobnozębowe.

Oferujemy wyłącznie wyroby wiodących firm między innymi takich jak Stahlwille, Gedore, Proxxon, Yato, Boxo, Jonnesway

Zapoznaj się z szeroką propozycją dynamometrii na naszej stronie: https://jason.com.pl/25-dynanometria
Kontakt
Jason S.C.
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu