Mocne narzędzia blacharskie w atrakcyjnych cenach

dodano: 2020.12.21 ważne do: 2021.06.20 wyświetleń: 15
10 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Narzędzia i akcesoria blacharskie są jednym z działów sprzedaży naszego sklepu. W jego ramach oferujemy produkty, dzięki którym prace przebiegną sprawnie, ich rezultaty pod każdym względem zadowolą Klientów, a przy tym nie obciążą warsztatu kosztami.

Proponujemy wyłącznie nowoczesne narzędzia będące idealnym wyjściem dla dla wszystkich, dla których zasadnicza jest solidność wyposażenia i korzystna cena.. Sklep Jason.com.pl oferuje urządzenia, narzędzia blacharskie, które wyśmienicie, sprawdzą się w każdym miejscu: w warsztatach samochodowych, garażach, serwisach blacharskich i innych.

Na stronie https://jason.com.pl/23-blacharstwo znajdziesz u nas między innymi narzędzia blacharskie samochodowe:


- nożyce do blachy, - klamry,
- piły,
- szlifierki,
- rozpieracze - ściągacze,
- testery grubości warstwy lakieru,
- babki,
- zaginarko – dziurkarki,
- rozwiertaki,
- łyżki blacharskie,
- młotki,
- wyrzynarki i inne.

A to wszystko stanowi jedynie nieznaczną część naszej oferty. W sklepie internetowym Jason.com.pl znajdziecie Państwo o wiele więcej produktów – zachęcamy do śledzenia nowinek pojawiających się w asortymencie oraz zaznajomienia się z naszymi aktualnymi promocjami.
Kontakt
Jason S.C.
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu