Naprawa instalacji elektrycznych w Poznaniu – Gdur

dodano: 2018.05.22 ważne do: 2018.08.20 wyświetleń: 55
Szczegóły ogłoszenia:
Zapewne nikt nie lubi, gdy nagle, spontanicznie coś się psuje i niszczy. Tak też nieraz bywa z instalacją elektryczną, która może ulec uszkodzeniu. Na takie sytuacje zwykle nie jesteśmy przygotowani, ale na szczęście pod ręką może znajdować się kontakt do sprawdzonego elektryka.

Firma Gdur z Poznania to grono doświadczonych specjalistów, którzy doradzą, ale także wykonają oraz naprawią dla Ciebie instalacje elektryczną w Twoim domu.

Wieloletnia działalność pozwoliła rozszerzyć znacząco zakres oferowanych przez firmę usług. Udzielają wsparcia klientom również w zakresie:

- automatyki budynku
- elektrycznych systemów grzewczych
- instalacji detekcji gazów
czy instalacji elektrycznych

Nie obawiaj się o prąd w mieszkaniu, domu czy w biurze, wykwalifikowani specjaliści będą mogli szybko udzielić Tobie pomocy. Skorzystaj z profesjonalistów świadczących usługi naprawy instalacji elektrycznej na terenie nie tylko Poznania ale i całej Polski, Białorusi czy Rosji.

Skontaktuj się z firmą Gdur, a zyskasz zaufanego fachowca.
Więcej informacji uzyskasz na: http://www.gdur.pl/instalacje-elektryczne/

 
Kontakt
Gdur
Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Korporacja.NET Sp. z o.o. treści marketingowych partnerów Korporacja.NET Sp. z o.o. Administratorem Twoich danych osobowych jest Korporacja.NET Sp. z o.o. 00-511 Warszawa, ul. Nowogrodzka 31. Dane będą przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w Polityce Prywatności. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymywania treści marketingowych. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu