SACMI PACKAGING AND CHOCOLATE

dodano: 2021.05.28 ważne do: 2021.08.26 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę zakładów występujących już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate wyłoniła się w konsekwencji skojarzenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Pierwszoplanowym zakresem działalności grupy jest domena pakowania. Mieści w sobie ona pełną realizację linii pakujących, które stosowane są w branży spożywczej od planowania począwszy, poprzez wytwarzanie, transport, aż po kompetentnie działającą obsługę serwisową. Linie te obejmują urządzenia wykonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie systemy dostarczania produktu czy technologie zmechanizowanego pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich przygotowanie zawodowe oraz dostępność całej rozpiętości maszyn wysokospecjalistycznych proponowanych w ramach grupy gwarantuje, już w stadium wymyślania, opracowanie linii pakujących kompletnie zautomatyzowanych i zupełnie przystosowanych do indywidualnych potrzeb występujących aplikacji.
Następną częścią działalności Sacmi jest kreowanie automatycznych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj w wyniku połączenia działań w tych dwóch częściach działalności Klient od tego samego dystrybutora pozyskać może automatyczną linię przemysłową, gdzie wykończony wyrób zostaje skierowany bezpośrednio do linii pakowania i już jako kompletny może trafić na półkę sklepową.
Współpracując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski składa ofertę zainteresowanym klientom również specjalistyczne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość proponowanych produktów i profesjonalny serwis, który ma zapewnić w sytuacji usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć przypuszczalne szkody z tego tytułu.
Kontakt
Marata
ul. Zagaje 71, 30-437 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu