Kurs Animatora Warszawa - 7.10.2017

dodano: 2017.09.01 ważne do: 2019.09.01 wyświetleń: 489
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
     Szkolenie Animatorów Zabaw dla Dzieci Warszawa by Akademia Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci! Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na rutynę. Dającą się zastosować w praktyce wiedzę, którą zyskasz na Kursie wykorzystasz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa.
    Po ukończeniu Szkolenia Animatora Warszawa zyskasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który pozwoli Ci na podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.

    Połącz uczestnictwo w Kursie Animatora Warszawa z wycieczką po mieście!
Zobacz warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda "nadwiślański świt".

Zarejestruj się na Kurs Animatora - Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zyskaj zawód, który ma przyszłość!

KURS ANIMATORA WRSZAWA - ZAPISZ SIĘ TERAZ!

     Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!
     Na Kursie Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz gigantycznych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania twarzy, zrobisz fantastyczne balonowe kształty uwielbiane przez dzieci, poznasz kreatywne i atrakcyjne inspiracje na animacje dla dzieci w różnym wieku i dużo, dużo więcej!
    
    Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy Profesjonalnych Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów - niezależnie od wieku i wykształcenia. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie!
     Rozwijaj się pod okiem Doświadczonych Trenerów, którzy z uśmiechem, cierpliwością i energią podzielą się swoimi kompetencjami i wieloletnim doświadczeniem w pracy w animacji.

KURS ANIMATORA WRSZAWA - ZAPISZ SIĘ TERAZ!

     Akademia Animatora to niezwykły projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się wiedzą i pozytywną energią. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
     Akademia Animatora współtworzy eventy dla zaufanych marek, organizuje Profesjonalne Kursy dla Animatorów i zatrudnia Wykwalifikowanych Trenerów, którzy o animacji wiedzą wszystko.

     Zarejestruj się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 07.10.2017. Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zdobądź dwujęzyczny certyfikat i już teraz rozpocznij pracę w wymarzonym profesji!

KURS ANIMATORA WRSZAWA - ZAPISZ SIĘ TERAZ!

    Profesjonalne Szkolenie Animatorów - Animator Zabaw Dziecięcych w Warszawie to inwestycja w Twój rozwój osobisty i w Twoją przyszłość!

Zarezerwuj miejsce teraz!

Zdobywaj wiedzę od Profesjonalistów!

Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

Do zobaczenia na Profesjonalnym Kursie Animatora organizowanym przez Akademię Animatora - Kurs Animatora Warszawa 07.10.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa

Dołącz do nas!

Zapraszamy!:-)

 
Kontakt
Akademia Animatora
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu