Kurs Animatora Warszawa - 19.08.2017

dodano: 2017.08.08 ważne do: 2018.08.04 wyświetleń: 391
199 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Zapisz się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa - 19.08.2017 by Akademia Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!

Na Szkoleniu Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz gigantycznych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw malowania twarzy, zrobisz wyjątkowe balonowe kreacje uwielbiane przez dzieci, poznasz nowatorskie i skuteczne inspiracje na gry i zabawy dla dzieci w różnym wieku i wiele, wiele więcej!

Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa - 19.08.2017 zapraszamy Animatorów, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów – niezależnie od wieku i wykształcenia. Liczy się Twoja pasja i zaangażowanie!

Rozwiń skrzydła pod okiem Profesjonalnych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i pasją podzielą się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa - 19.08.2017 by Akademi Animatora to inwestycja w Twoją karierę zawodową, która się opłaci!

Na Kursie Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Dającą się zastosować w praktyce wiedzę, którą uzyskasz na Kursie zastosujesz w codziennej pracy jako Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa.


Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa - 19.08.2017
i zdobądź zawód, który ma przyszłość !


Zapisz Się TERAZ !

Zapraszamy !
Kontakt
Akademia Animatora
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Dodawanie komentarza
Dodawanie komentarza Ukryj formularz
Captcha
Przepisz tekst widoczny na obrazku.
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu