Decoris - prezenty ślubne

dodano: 2021.09.16 ważne do: 2021.12.15 wyświetleń: 12
Szczegóły ogłoszenia:
Niebanalne podarunki dla gości weselnych powstają w pracowni artystycznej Decoris. Można je zamawiać odrębnie albo z pozostałymi dodatkami takimi jak winietki, księgi gości bądź zawieszki na alkohol. Klienci decydują się na zamawianie takich wyrobów właśnie w takim sklepie internetowym przede wszystkim z tego względu, że dostępne prezenty dla gości na wesele mogą występować w wersji spersonalizowanej.

Mogą to być: ozdobne butelki z alkoholem, gustownie spakowane mydła, pachnące świeczki, roślinki w szklanych ozdobach, słoiczki z miodem, ozdobnie spakowane szampany, ciasta z wróżbą, brokatowe butle oraz dużo pozostałych. Do każdego z podziękowań mogą być dodawane personalizowane dedykacje ze wstążkami. To pokazuje, że niezależnie od tego, w jakim uroczystość weselna jest klimacie, każdy może dostosować także tematyczne podziękowania. Podziękowania dla gości weselnych z pracowni Decoris faktycznie wyróżnią się na tle innych.
Kontakt
Decoris
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu