Kupon Prezentowy na Kurs Animatora

199 PLN

Zdjęcia:

Województwo: cały kraj / Internet
Firma: AkademiaAnimatora.pl
Telefon: 606 707 025
Strona WWW: http://akademiaanimatora.pl/kupon-prezentowy/
   
dodano: 2017.12.04
ważne do: 2022.05.28

Szczegóły ogłoszenia:

http://akademiaanimatora.pl/kupon-prezentowy/" target="_blank">Kupon Prezentowy na http://akademiaanimatora.pl/" target="_blank">Kurs Animatora by http://akademiaanimatora.pl/" target="_blank">Akademia Animatora
 

Dlaczego http://akademiaanimatora.pl/kupon-prezentowy/" target="_blank">Karta Prezentowa na Szkolenie Animatora by Akademia Animatora jest tak wyjątkowym prezentem?
 
– Ponieważ dajesz swojego rodzaju „wędkę” nie „rybę” – dajesz możliwość samorozwoju, realizacji planów, podwyższenia kompetencji, stworzenia możliwości. Coś, co faktycznie wniesie coś dobrego w życie Danej Osoby. Dlatego jest to tak Wyjątkowy Prezent!
 

 
Jak dokonać zakupu http://akademiaanimatora.pl/kupon-prezentowy/" target="_blank">Karty Prezentowej do wykorzystania
na Kurs Animatora by Akademia Animatora?

W prostych, 5 krokach:
 
1. Wybierz Kurs Animator Zabaw dla Dzieci

2. Wybierz, czy chcesz, aby obdarowywana przez Ciebie osoba, dostała dodatkowe akcesoria do zabrania do domu po szkoleniu (dostępny jest gotowy zestaw do Wielkich Baniek w cenie 30 zł i / lub Zestaw Starter Animatora z paczką specjalnych balonów włoskich do modelowania, profesjonalną dwustronną pompką oraz kompletem kredek i farbek do malowania twarzy – w cenie 61 zł)

3. Wybierz, czy chcesz otrzymać na zakup niniejszej Karty Prezentowej, fakturę VAT – jeśli tak, podaj dane do faktury, z przyjemnością wystawimy ją dla Ciebie. Podana cena Karty Prezentowej jest już ceną brutto.

4. Podaj dane osoby, dla której mamy wystawić Kartę Prezentową. W razie potrzeby, później można zmienić dane osoby, która ma pojawić się na szkoleniu, wystarczy się z nami skontaktować.

5. Potwierdź zamówienie Karty Prezentowej na szkolenie i dokonaj opłaty. W przeciągu 1-2 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym, otrzymasz na podany w formularzu zamówienia adres e-mail Kartę Prezentową w Specjalnej, Świątecznej ozdobnej formie. Możesz ją wydrukować i włożyć pod choinkę – Wyjątkowy Prezent, dla Wyjątkowej dla Ciebie osoby! …