Kurs Aniamtora Warszawa 7.10.2017

Kurs Animatora Warszawa 7.10.2017

          Akademia Animatora to oryginalny projekt, który powstał z pasji i potrzeby dzielenia się doświadczeniem i radością. Właścicielem marki jest Korporacja.NET Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Akademia Animatora tworzy wydarzenia dla zaufanych marek, organizuje Profesjonalne Szkolenia dla Animatorów i zatrudnia Doświadczonych Trenerów, którzy o animacji wiedzą wszystko.

Zapisz się na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa, który odbędzie się w Warszawie 07.10.2017. Zostań Absolwentem Akademii Animatora, zdobądź wydany w języku polskim i angielskim certyfikat i już dzisiaj rozpocznij pracę w obiecującym zawodzie!
 

KURS ANIMATORA WARSZAWA      Zarejestruj się na Innowacyjny Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa przeprowadzany przez Akademię Animatora i dołącz do grona Profesjonalnych Animatorów!
      Na Szkoleniu Animatora Warszawa dowiesz się, jak przeprowadzić pokaz ogromnych baniek mydlanych, na profesjonalnych fantomach nauczysz się podstaw ozdabiania twarzy, zrobisz ciekawe balonowe kształty uwielbiane przez dzieci, poznasz nowatorskie i efektywne inspiracje na animacje dla dzieci w różnym wieku i dużo, dużo więcej!

      Na Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa zapraszamy osoby działające w branży animacyjnej, Rodziców i Dziadków, Uczniów i Studentów - niezależnie od wieku i zawodu. Liczy się Twoja pozytywna energia!
      Rozwijaj się pod okiem Wykwalifikowanych Trenerów, którzy z uśmiechem, wyrozumiałością i energią podzielą się swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w branży animacyjnej.
 

KURS ANIMATORA WARSZAWA       Kurs Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa organizowany przez Akademię Animatora to inwestycja w Twoją przyszłość, która się opłaci!
       Na Szkoleniu Animatora Warszawa nie ma miejsca na nudę. Praktyczną wiedzę, którą uzyskasz na Kursie zastosujesz w codziennej pracy w zawodzie Animatora Zabaw dla Dzieci Warszawa.
      
      Po ukończeniu Szkolenia Animatora Warszawa zyskasz certyfikat w języku polskim i angielskim, który pozwoli Ci na podjęcie pracy w zawodzie Profesjonalnego Animatora Zabaw dla Dzieci.
      Połącz uczestnictwo w Kursie Animatora Warszawa z wycieczką po Stolicy!

      Zobacz warszawskie Łazienki, Stadion Narodowy i Krakowskie Przedmieście. Zobacz na własne oczy, jak wygląda "nadwiślański świt". Zarejestruj się na Profesjonalny Kurs Animatora - Animator Zabaw dla Dzieci Warszawa i zyskaj profesję, która ma przyszłość!

KURS ANIMATORA WARSZAWA      Profesjonalny Kurs Animatora - Animatora Zabaw Dziecięcych w Warszawie to doskonała inwestycja we własny rozwój i w Swoją przyszłość! Dokonaj zapisu już dziś!

Ucz się od Profesjonalistów Branży! Ilość miejsc jest limitowana, dlatego nie zwlekaj z zapisem do ostatniej chwili.

     Spotkajmy się na Innowacyjnym Kursie Animatora by Akademia Animatora - Kurs Animatora Warszawa 07.10.2017!

Zapisz się teraz: Kurs Animatora Warszawa

Dołącz do nas! Zapraszamy!:-)

 
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych dotyczących usług i produktów własnych oraz partnerów współpracujących z Korporacja.NET Sp. z o.o. na adres e-mail
Zamieść Darmowe Ogłoszenie w Serwisie Darmowych Ogłoszeń - Darmowe-Ogloszenia.eu